Szkolenia

Zdobytą wiedzą i doświadczeniem dzielimy się nie tylko poprzez konsultacje projektów deweloperskich, ale również szkolenia. Wierzymy bowiem, że w ten sposób możesz uniknąć błędów, które my popełniliśmy, a tym samym szybciej rozwinąć swój biznes lub projekt.

Sprawdź, co możemy dla Ciebie zrobić?

Pokażemy Ci, jak przygotować
i poprowadzić dobry marketing

Sprzedaż nieruchomości to zdecydowanie nasz konik i obszar, w którym z sukcesami się realizujemy. To także jeden z głównych filarów działalności każdej firmy deweloperskiej, a jednocześnie jej dźwignia. Jeśli sprzedaż nie idzie tak jak powinna, całe przedsięwzięcie zaczyna się sypać. Co rusz pojawiają się problemy, które z czasem narastają.

Na szczęście, w so!invest wiemy, jak sprawić, aby Twoja inwestycja była widoczna, atrakcyjna i przyciągała zainteresowanie. Wiedzę tę możemy przekazać Tobie i Twojemu zespołowi na szkoleniu.

Pomożemy Ci zorganizować dział sprzedaży, tak aby działał skutecznie

Sprzedawać samodzielnie? Zatrudnić wykwalifikowanych pracowników ds. sprzedaży? A może podjąć współpracę z pośrednikiem? To, na które rozwiązanie się zdecydujesz, przesądzi o wynikach sprzedażowych. Dlatego jest to tak ważny wybór. Niestety, musimy Cię rozczarować. Nie ma tu złotego środka. Każda sytuacja jest inna i wymaga indywidualnego podejścia.

Na naszym szkoleniu dowiesz się, jak wybrać rozwiązania najlepsze dla Twojego biznesu. Poznasz tajniki rekrutowania właściwych osób i ich wdrażania do firmy. Opanujesz techniki sprzedażowe i dowiesz się, jak tworzyć odpowiednie procedury wspierające sprzedaż. Pozwoli Ci to skutecznie zarabiać.

Nauczymy Cię, jak dobrze
wybrać działkę i przygotować
na niej rentowną nieruchomość

Jak wybrać odpowiednią działkę? Co na niej wybudować, aby zyskać? Skąd czerpać informacje, co w danym miejscu sprzeda się najlepiej? Jak ocenić rentowność projektu? To tylko nieliczne pytania, na które warto znać odpowiedź, zanim rozpocznie się działalność deweloperską. Jeśli nie jesteś w stanie odpowiedzieć, skontaktuj się z nami. Rozwiejemy Twoje wątpliwości i pomożemy rozwinąć biznes.

NAPISZ
DO NAS!

Czekamy na
współpracę z Tobą