NASZE INWESTYCJE

Jednym z celów naszej działalności jest budowa mieszkań i domów, które odpowiadają potrzebom lokatorów, a jednocześnie świetnie wpisują się w krajobraz. Wiemy, że otaczająca człowieka przestrzeń ma realny wpływ na jego życie. Dlatego tworzymy przyjazne ludziom inwestycje, które są funkcjonalne oraz zaprojektowane z dbałością o komfort i atrakcyjny wygląd.

Zobacz, nad czym aktualnie pracujemy.

Osiedle domów jednorodzinnych – Twój Mników

Osiedle Twój Mników to kameralna inwestycja składająca się z 8 domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej. Stanowi idealną propozycję dla osób, które:

  • cenią sobie dobrą komunikację z Krakowem, jednak pragną uciec od wielkomiejskiego zgiełku,
  • chcą mieć dostęp do atrakcyjnych terenów rekreacyjnych, by aktywnie spędzać czas,
  • szukają sposobu na powiększenie przestrzeni dla rodziny, jednak wizja wpakowania się absurdalnie wysoki kredyt hipoteczny skutecznie bombarduje ich marzenia.

Nowy Mników – 10 domów wolostojących na widokowym wzgórzu

Nowy Mników to kameralne osiedle domów wolnostojących położone na malowniczym wzgórzu, w sąsiedztwie rezerwatu przyrody „Dolina Mnikowska”

Na naszym osiedlu będziesz mógł wybrać jeden z 10 domów wolnostojących z dużymi ogrodami, znajdziesz u nas także wspaniale przygotowaną część wspólną dla wszystkich mieszkańców – ogród bioróżnorodny ze strefą wypoczynkową oraz strefą zabawy dla najmłodszych mieszkańców.

Osiedle Rząska – Osiedle 12 jednostek mieszkaniowych w układzie szeregowym

W podkrakowskiej Rząsce powstanie osiedle 12 jednostek mieszkaniowych w układzie szeregowym. Wybraliśmy tę lokalizację ponieważ ma bardzo dobrą infrastrukturę, a także jest dobrze skomunikowana z Miastem oraz jego obwodnicą.

Mikrolokalizacja zapewni mieszkańcom osiedla wszystkie niezbędne elementy takie jak place zabaw, boiska, szkołę oraz sklepy. Jesteśmy przekonani o sukcesie sprzedażowym tej inwestycji, skontaktuj się z nami jeśli chcesz dowiedzieć się więcej.

Osiedle domów w zabudowie szeregowej w Krakowie ul. Darwina

Rozpoczęliśmy fascynujący projekt budowy Osiedla domów w zabudowie szeregowej w Krakowie.

ul. Darwina to spokojny rejon Krakowa prawie, że na obrzeżach miasta.

Jesteśmy podekscytowani rozpoczęciem pracy nad tym projektem i już teraz zapraszamy zainteresowanych inwestorów do zapoznania się ze szczegółami.

NAPISZ
DO NAS!

Czekamy na
współpracę z Tobą