NASZE INWESTYCJE

Jednym z celów naszej działalności jest budowa mieszkań i domów, które odpowiadają potrzebom lokatorów, a jednocześnie świetnie wpisują się w krajobraz. Wiemy, że otaczająca człowieka przestrzeń ma realny wpływ na jego życie. Dlatego tworzymy przyjazne ludziom inwestycje, które są funkcjonalne oraz zaprojektowane z dbałością o komfort i atrakcyjny wygląd.

Zobacz, nad czym aktualnie pracujemy.

Osiedle domów jednorodzinnych – Twój Mników

Osiedle Twój Mników to kameralna inwestycja składająca się z 8 domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej. Stanowi idealną propozycję dla osób, które:

  • cenią sobie dobrą komunikację z Krakowem, jednak pragną uciec od wielkomiejskiego zgiełku,
  • chcą mieć dostęp do atrakcyjnych terenów rekreacyjnych, by aktywnie spędzać czas,
  • szukają sposobu na powiększenie przestrzeni dla rodziny, jednak wizja wpakowania się absurdalnie wysoki kredyt hipoteczny skutecznie bombarduje ich marzenia.

Dom wolnostojący w Krakowie – obok Lasu

Znalezienie domu wolnostojącego w Krakowie w atrakcyjnej cenie graniczy z cudem. W ofertach deweloperów dominują bowiem bliźniaki oraz szeregówki. W so!invest chcemy zmienić ten trend. Dlatego już wkrótce zaprezentujemy ofertę domu wolnostojącego.

Dom obok Lasu w Krakowie to propozycja skierowana do osób, które cenią sobie wygodę i prywatność. Nieruchomość leży bowiem na blisko 10-arowej działce. Jeszcze do niedawna osoby, które chciały mieszkać w tak atrakcyjnej lokalizacji, musiały albo samodzielnie zorganizować budowę, albo zapłacić krocie, ewentualnie obejść się smakiem. W so!invest zbudujemy dom specjalnie dla Ciebie.

NAPISZ
DO NAS!

Czekamy na
współpracę z Tobą

    Menu