NASZE INWESTYCJE

Jednym z celów naszej działalności jest budowa mieszkań i domów, które odpowiadają potrzebom lokatorów, a jednocześnie świetnie wpisują się w krajobraz. Wiemy, że otaczająca człowieka przestrzeń ma realny wpływ na jego życie. Dlatego tworzymy przyjazne ludziom inwestycje, które są funkcjonalne oraz zaprojektowane z dbałością o komfort i atrakcyjny wygląd.

Zobacz, nad czym aktualnie pracujemy.

Osiedle domów jednorodzinnych – Twój Mników

Osiedle Twój Mników to kameralna inwestycja składająca się z 8 domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej. Stanowi idealną propozycję dla osób, które:

  • cenią sobie dobrą komunikację z Krakowem, jednak pragną uciec od wielkomiejskiego zgiełku,
  • chcą mieć dostęp do atrakcyjnych terenów rekreacyjnych, by aktywnie spędzać czas,
  • szukają sposobu na powiększenie przestrzeni dla rodziny, jednak wizja wpakowania się absurdalnie wysoki kredyt hipoteczny skutecznie bombarduje ich marzenia.

Nowy Mników – 10 domów wolostojących na widokowym wzgórzu

Nowy Mników to kameralne osiedle domów wolnostojących położone na malowniczym wzgórzu, w sąsiedztwie rezerwatu przyrody „Dolina Mnikowska”

Na naszym osiedlu będziesz mógł wybrać jeden z 10 domów wolnostojących z dużymi ogrodami, znajdziesz u nas także wspaniale przygotowaną część wspólną dla wszystkich mieszkańców – ogród bioróżnorodny ze strefą wypoczynkową oraz strefą zabawy dla najmłodszych mieszkańców.

NAPISZ
DO NAS!

Czekamy na
współpracę z Tobą