NASZE INWESTYCJE

Jednym z celów naszej działalności jest budowa mieszkań i domów, które odpowiadają potrzebom lokatorów, a jednocześnie świetnie wpisują się w krajobraz. Wiemy, że otaczająca człowieka przestrzeń ma realny wpływ na jego życie. Dlatego tworzymy przyjazne ludziom inwestycje, które są funkcjonalne oraz zaprojektowane z dbałością o komfort i atrakcyjny wygląd.

Zobacz, nad czym aktualnie pracujemy.

Osiedle domów jednorodzinnych – Twój Mników

Osiedle Twój Mników to kameralna inwestycja składająca się z 8 domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej. Stanowi idealną propozycję dla osób, które:

  • cenią sobie dobrą komunikację z Krakowem, jednak pragną uciec od wielkomiejskiego zgiełku,
  • chcą mieć dostęp do atrakcyjnych terenów rekreacyjnych, by aktywnie spędzać czas,
  • szukają sposobu na powiększenie przestrzeni dla rodziny, jednak wizja wpakowania się absurdalnie wysoki kredyt hipoteczny skutecznie bombarduje ich marzenia.

Nowy Mników – 10 domów wolostojących na widokowym wzgórzu

Nowy Mników to kameralne osiedle domów wolnostojących położone na malowniczym wzgórzu, w sąsiedztwie rezerwatu przyrody „Dolina Mnikowska”

Na naszym osiedlu będziesz mógł wybrać jeden z 10 domów wolnostojących z dużymi ogrodami, znajdziesz u nas także wspaniale przygotowaną część wspólną dla wszystkich mieszkańców – ogród bioróżnorodny ze strefą wypoczynkową oraz strefą zabawy dla najmłodszych mieszkańców.

Osiedle Rząska – Osiedle 12 jednostek mieszkaniowych w układzie szeregowym

Rozpoczęliśmy przedsprzedaż, prace budowlane ruszą w maju tego roku –
w podkrakowskiej Rząsce powstanie osiedle 12 jednostek mieszkaniowych
w układzie szeregowym. Wybraliśmy tę lokalizację ponieważ ma bardzo dobrą infrastrukturę, a także jest dobrze skomunikowana z Miastem oraz jego obwodnicą.

Mikrolokalizacja zapewni mieszkańcom osiedla wszystkie niezbędne elementy takie jak place zabaw, boiska, szkołę oraz sklepy. Jesteśmy przekonani o sukcesie sprzedażowym tej inwestycji, skontaktuj się z nami jeśli chcesz dowiedzieć się więcej.

Osiedle Nowe Wzgórza w Krakowie prz ul. Darwina

„Nowe Wzgórza” – to nowe mieszkania w Krakowie przy ul. Darwina

Kraków potrzebuje mieszkań. Krakowianie potrzebują więcej przestrzeni, zieleni i kameralności. „Nowe Wzgórza” to nowe lepsze miejsce do życia.

ul. Darwina to spokojny rejon Krakowa, gdzie relaks i cisza spotykają się z komfortem życia w mieście. Nieopodal budowanego wyjazdu na obwodnicę, w pobliżu pętli tramwajowej. Wśród kameralnej niskiej zabudowy.

Jesteśmy podekscytowani rozpoczęciem pracy nad tym projektem i już teraz zapraszamy zainteresowanych inwestorów do zapoznania się ze szczegółami.

Bibice City – 28 domów i mieszkań tuż pod Krakowem

Osiedle Bibice City będzie znajdować się w spokojnej i malowniczej okolicy, która zapewnia doskonały balans pomiędzy bliskością natury a dostępnością do miejskich udogodnień. Dzięki dogodnej lokalizacji, mieszkańcy mogą cieszyć się szybkim dojazdem do Krakowa, jednocześnie mając możliwość relaksu w cichym i zielonym otoczeniu.

NAPISZ
DO NAS!

Czekamy na
współpracę z Tobą

Chcesz nas lepiej poznać? Masz pytania odnoszące się do naszej oferty? A może nurtuje Cię jakaś kwestia dotycząca rynku nieruchomości, na którą nie znalazłeś jeszcze odpowiedzi? Służymy pomocą w każdym aspekcie. Skontaktuj się z nami. Chętnie rozwiejemy wszelkie Twoje wątpliwości.