Marketing Twojej inwestycji

Prowadzisz swój projekt deweloperski, ale czujesz, że sprawy nie układają się po Twojej myśli? A może chcesz się upewnić, czy obrałeś dobry kierunek. W so!invest jesteśmy do Twojej dyspozycji. Skontaktuj się z nami, a zdiagnozujemy problem i znajdziemy dla Ciebie najlepsze rozwiązanie. Pomogliśmy w ten sposób wielu przedsiębiorcom.

Wierzymy, że widzą i doświadczeniem należy się dzielić, a nie zatrzymywać wyłącznie dla siebie. W końcu Twój sukces to finalnie również i nasz sukces. Współdzielenie się know-how sprzyja rozwojowi całej branży. Pozwala ustanawiać nowe praktyki deweloperskie – z pożytkiem dla całego rynku nieruchomości.

Agencja reklamowa vs so!invest

Żeby wypromować swoją inwestycję, możesz skorzystać z usług agencji reklamowej, która zajmie się przygotowaniem strategii marketingowej. Masz jeszcze jedną opcję. Możesz zlecić to zadanie nam. Wiesz, jaką mamy przewagę nad agencjami? Rynek nieruchomości znamy od podszewki, a sprzedaż nieruchomości nie ma przed nami tajemnic.

W so!invest przygotujemy dla Ciebie strategię marketingową, która nie tylko będzie skrojona na miarę Twoich potrzeb, ale również osadzona w realiach branży. To unikatowe połączenie marketingu z technikami sprzedażowymi dla branży deweloperskiej. Dzięki temu Twoje przedsięwzięcie odniesie sukces.

Sprawdź, jak możemy Ci pomóc

Plan marketingowy

To drogowskaz, w którym krok po kroku opisujemy, co i kiedy należy zrobić. Realnie szacujemy również koszty prac. Dzięki temu łatwo możesz przeliczyć dostępny budżet na działania marketingowe.

Wizualizacje

Sprzedaż produktu, który dopiero powstaje lub jest wyłącznie na papierze to nie lada wyzwanie. Dzięki dobrym wizualizacjom będziesz mógł zobrazować klientom nieruchomość, którą kupują, a której nie mogą jeszcze dotknąć.

Animacje

Sprzedaż to emocje. Jak wywołać te pozytywne, gdy w miejscu pięknego osiedla jest szczere pole albo rozkopany teren? Stworzone przez so!invest animacje pomogą Twoim klientom wyobrazić sobie całą przestrzeń osiedla.

Film

Sama grafika to za mało. Krótki materiał wideo może wyrazić więcej niż niejeden obraz czy tekst. Dlatego zrealizujemy dla Ciebie film sprzedażowy, który będzie atrakcyjnym komunikatem dla tych osób, które jeszcze się wahają.

Strona www

Strona internetowa to podstawa prowadzania działalności w sieci. Czy wiesz jednak, jak stworzyć taką, która będzie nie tylko czytelna i przyjazna dla użytkowników, ale i zintegrowana z narzędziami marketingowymi? My wiemy!

Karty mieszkań

Eleganckie i czytelne. Takie, dzięki którym klient z łatwością wyobrazi sobie funkcjonalność wnętrz. Dostarczą mu one odpowiednich informacji o nieruchomości, co przybliży go do zakupu.

Kampania sprzedażowa

Poprowadzimy dla Ciebie kampanie sprzedażowe, które sprawią, że Twoja inwestycja będzie widoczna dla potencjalnych klientów, i zachęcą ich do działania.

NAPISZ
DO NAS!

Czekamy na
współpracę z Tobą