O NAS

Kim jesteśmy?

so!invest tworzą ludzie, którzy w 2011 roku zafascynowali się rynkiem nieruchomości. Początkowo zgłębialiśmy go od strony pozyskiwania finansowania na zakup i budowę inwestycji, a następnie przeszliśmy do prowadzenia biura nieruchomości.

Z czasem wyspecjalizowaliśmy się w zarządzaniu projektami deweloperskimi i zewnętrznymi działami sprzedaży. Dzięki pracy i zaangażowaniu doszliśmy do momentu, w którym staliśmy się samodzielnymi kreatorami otaczającej nas przestrzeni.

Chcesz nas lepiej poznać?

Roksana Lipińska i Kamil Lipiński

so!invest – nasze doświadczenia

Z trudem obserwowaliśmy praktyki obniżania jakości, które stały się chlebem powszednim na rynku nieruchomości. Sami padliśmy ich łupem. Kupiliśmy „obtanioną” nieruchomość, która – jak się wkrótce okazało – nie spełniała naszych oczekiwań.

Zamiast jednak rozpaczać, postanowiliśmy coś zmienić. Bo skoro sami nie byliśmy w stanie uchronić się przed niską jakością zakupionego domu, to jak mają to zrobić osoby, które po raz pierwszy kupują swój dom i nie mają doświadczenia. Myśl ta nie dawała nam spokoju i wkrótce stała się podstawą idei, którą dzisiaj realizujemy.

ZOBACZ NASZE
INWESTYCJE

so!invest – misja i wartości

Za cel obraliśmy sobie tworzenie i wdrażanie nowoczesnych rozwiązań na tradycyjnym rynku nieruchomości. To działania, które przynoszą korzyści zarówno osobom i rodzinom, które chcą bez niespodzianek kupić wymarzone lokum, jak i inwestorom pragnącym być częścią lokalnych społeczności oraz mieć wpływ na rozwój urbanistyczny otoczenia. W ten sposób tworzymy idealne warunki do rozwoju nie tylko gospodarczego, ale i osobistego. Dobro nabywcy ma dla nas bowiem szczególne znaczenie.

so!invest to firma z wartościami, która dba o jakość realizowanych domów i mieszkań. W biznesie stawiamy na partnerskie, przyjazne relacje oraz dokładamy wszelkich starań, aby nasze działania miały pozytywny wpływ na otaczającą nas wszystkich architekturę.

Chcesz nas lepiej poznać i zobaczyć, co dokładnie robimy? Zapraszamy na nasz kanał na YT.